Mynet Finans Borsa Döviz For PC (Windows 7, 8, 10 And Mac)

2.5.1

  • Payment
This guide will show you how to download and install Mynet Finans Borsa Döviz Altın for PC and Mac.

Are you looking for a Windows 10/8/7 PC download Mynet Finans Borsa Döviz Altın? Therefore, you have come to the right place. This article will explain how you can download and install Mynet Finans Borsa Döviz Altın for PC using one of the most popular tools available.

Mynet Finans ile Türkiye ve Dünya finans piyasalarını, 7 gün 24 saat canlı takip edin.
2.7/5 Votes: 3,658
Developer
--
Version
2.5.1
Updated
March 23, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
12M
Get it on
Google Play

aReport this app

Description

Mynet Finans ile Türkiye ve Dünya finans piyasalarını, 7 gün 24 saat canlı takip edin.

Türkiye’nin Lider Finans Uygulaması Mynet Finans’ı kullarak; Hisse Senetleri, Borsa İstanbul Endeksleri, Canlı Borsa, Dünya Borsa Endeksleri, Emtialar, Dövizler, Altın Piyasası ve daha pek çok finansal veriyi canlı takip edebilirsiniz.
Yatırımcılara ve analistlere, sürekli güncel olan detaylı grafikler, piyasaları etkileyen olaylar, son dakika – kap – şirket haberleri, çok özel finansal analizler ve derinlikli ekonomik takvim gibi pek çok noktada canlı bilgiler sunarız.
Tüm Borsa İstanbul(BIST) endekslerini, borsa istanbul’da işlem Gören tüm hisse senetlerini canlı takip edebilir ve ayrıntılı grafiklere anında göz atabilirsiniz.

– BIST 100, BIST 50, BIST 30 endeksleri,
– İşlem gören tüm hisse senetleri,
– Tüm Endekslerinin en düşük – en yüksek oranları, yüzde değişimleri ve en çok kazanan – en çok kaybeden hisse senetleri,
– Canlı Borsa ile IMKB verilerini takip edebilir dilerseniz, Düzey 1+ IMKB derinlik bilgileriyle, bekleyen hacim ve alım satım fiyat basamaklarını inceleyebilirsiniz.

Önde gelen Dünya Borsa endekslerini( Dow Jones, Aex, Bel ve fazlası ) takip ederek, düşük-yüksek değerlerini grafikler ile birlikte inceleyebilirsiniz.
Döviz fiyatlarını Canlı olarak detaylı grafiklerimiz ile analiz edebilirsiniz.

– ABD Doları(USD), Euro(EUR), İngiliz Sterlini(GBP), İsviçre Frangı(CHF) ve fazlası,
– Pariteler ve Serbest piyasa döviz fiyatlarına göz atabilirsiniz.
Altın alış, satış fiyatları ve günlük ortalama gibi veriler ile detaylı grafikten faydalanabilirsiniz.
– Ons Altın,
– Gram Altın,
– Çeyrek-Yarım-Tam Altın,
– 14-18-22 Ayar saf altın
– Petrol ve fazlasına ulaşın.

Mynet Finans, günün önemli finans manşetleri, Yazarlar, Şirket haberleri, Piyasa yorumları, Kıymetli metal – Emtia – Enerji haberleri ve ekonomik takvim gibi araçlar ile size piyasaları daha iyi yorumlamak için destek olur.
Dilediğiniz değerleri açılış ekranınıza ekleyerek kendi sayfanızı oluşturur ve gündeminizi hızlıca takip edebilirsiniz. Alarm özelliği ile hisse senetlerindeki değişimleri kaçırmazsınız.
Daha fazlası için sizi Mynet Finans ile piyasaları anlık olarak yakalamaya davet ediyoruz.

Uygulama ile ilgili tüm sorularınız için http://finans.mynet.com/mobil/yardim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mynet Finans Borsa Döviz Altın uygulaması ile ilgili tüm eleştiri ve önerilerinizi [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Bol kazançlar.
Mynet Finans

Mynet Finans Borsa Döviz Altın Download for PC Windows 10/8/7 Laptop & Mac OS

Mynet Finans Borsa Döviz Altın - Watch game software can be downloaded for PC using the most reliable Android emulation software like Bluestacks and Nox player. Using any of the Android emulators, you can play Mynet Finans Borsa Döviz Altın - Watch on Windows 10, 8, 7, and Mac computers.

  • Step 1: Install the BlueStacks software from the following link, if you haven't already done so - Download Bluestacks for PC
  • Step 2: The installation process is quite simple and straight-forward.. Install BlueStacks and open it after it has been successfully installed.
  • Step 3: BlueStacks may take some time to load initially. Upon opening Bluestacks, you should see the Home screen.
  • Step 4: In Bluestacks, Google Play Store comes pre-installed. Double-click the Playstore icon on your home screen to open it.
  • Step 5: You now need to search for the application you would like to install on your PC. In our case, we will install Mynet Finans Borsa Döviz Altın on the PC.
  • Step 6: Once you click on the Install button, BlueStacks will automatically install Mynet Finans Borsa Döviz Altın. In BlueStacks, you can find the app in the list of installed apps.

What's new

Geri bildirimler doğrultusunda yapılan iyileştirmeler ile performans geliştirmeleri tamamlanmıştır. Read more Collapse

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.