Mariáš Apps on For PC Version – Free Download For Windows 7, 8 And 10

2.36

  • Payment
This guide will show you how to download and install Mariáš for PC and Mac.

Are you looking for a Windows 10/8/7 PC download Mariáš? Therefore, you have come to the right place. This article will explain how you can download and install Mariáš for PC using one of the most popular tools available.

Bylo nebylo, někdy v minulém století po pádu komančů v této zemi, jsem se z rodné vísky dostal na studia v Praze. Zanedlouho jsem se seznámil s Fanoušem a posléze i jeho kamarádem Jaroušem. Tito mě zasvětili do tajů licitovaného mariáše a já shledal tuto hru jako velmi zábavnou a později i výdělečnou. Postupem času jsem z nezkušeného zelenáče vyrostl v celkem schopného karbaníka.
4.5/5 Votes: 2,063
Developer
--
Version
2.36
Updated
September 4, 2021
Requirements
4.2 and up
Size
9.5M
Get it on
Google Play

aReport this app

Description

Bylo nebylo, někdy v minulém století po pádu komančů v této zemi, jsem se z rodné vísky dostal na studia v Praze. Zanedlouho jsem se seznámil s Fanoušem a posléze i jeho kamarádem Jaroušem. Tito mě zasvětili do tajů licitovaného mariáše a já shledal tuto hru jako velmi zábavnou a později i výdělečnou. Postupem času jsem z nezkušeného zelenáče vyrostl v celkem schopného karbaníka.

Paralelně s tímto jsem se učil i programovat a nejednou ve mně vzklíčila myšlenka přetavit své mariášnické umění do počítačové podoby. No k realizaci nikdy nedošlo a až nyní s nástupem chytrých placek jsem se tohoto úkolu zhostil.

Počítačoví spoluhráči nejsou tak dobří jako ti skuteční, ale na druhou stranu mají výbornou paměť. Pokud shledáte výrazně špatnou hru od Fanouše nebo Jarouše, tak mi tuto můžete zaslat mailem (v detailu hry z menu zvolit Poslat k vyhodnocení).

Hraní licitovaného nebo voleného mariáše lze přepnout v nastavení.

Na začátku každé hry se náhodně stanovuje úroveň risku pro Jarouše i Fanouše od 1 do 3. 1 znamená opatrný hráč, 3 znamená riskující hráč. Risk se uplatňuje při licitaci a flekování. Meze risku lze změnit v nastavení. Hra s opatrnými hráči může být pro někoho nudnější, pak doporučuji nastavení 2 – 3 nebo rovnou 3 – 3.

Více se dozvíte přímo ve hře – tlačítko INFO.

Ve zkratce některá pravidla:
– desítku a eso lze odhodit do talonu jen u betla a durchu
– hlášenou sedmu lze odhodit až jako poslední kartu
– při dvou sedmách je desítka hned pod esem
– hlášená sedma nesmí do talonu
– vylicitovanou obyčejnou sedmu lze zahodit
– sedma bez fleků nebo jen s flekem na hru se nehraje
– stovka se sčítá
– flekuje se max. do flek-re-tutti-boty

Pokud se Vám hra zasekne, použijte prosím tlačítko zavináče v nastavení k odeslání záznamu poslední hry.

Hrací karty PIATNIK byly použity s laskavým svolením společnosti Wiener Spielkartenfabrik Ferd. Piatnik & Söhne – www.eshop-piatnik.cz.
Spielkarten PIATNIK wurden mit freundlicher Genehmigung der Wiener Spielkartenfabrik Ferd. Piatnik & Söhne veröffentlicht – www.piatnik.com.

Mariáš Download for PC Windows 10/8/7 Laptop & Mac OS

Mariáš - Watch game software can be downloaded for PC using the most reliable Android emulation software like Bluestacks and Nox player. Using any of the Android emulators, you can play Mariáš - Watch on Windows 10, 8, 7, and Mac computers.

  • Step 1: Install the BlueStacks software from the following link, if you haven't already done so - Download Bluestacks for PC
  • Step 2: The installation process is quite simple and straight-forward.. Install BlueStacks and open it after it has been successfully installed.
  • Step 3: BlueStacks may take some time to load initially. Upon opening Bluestacks, you should see the Home screen.
  • Step 4: In Bluestacks, Google Play Store comes pre-installed. Double-click the Playstore icon on your home screen to open it.
  • Step 5: You now need to search for the application you would like to install on your PC. In our case, we will install Mariáš on the PC.
  • Step 6: Once you click on the Install button, BlueStacks will automatically install Mariáš. In BlueStacks, you can find the app in the list of installed apps.

What's new

- algoritmus Read more Collapse

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.